US-AHR6012P 40 Kanal, 1080P, Hibrit DVR Kayıt Cihazı (4 HDD)

US-AHR6012P 40 Kanal, 1080P, Hibrit DVR Kayıt Cihazı (4 HDD)


  Genel Özellikleri

  • Profesyonel uygulamalar için geliştirilmiş, 40 adet kamerayı (32 adet AHD ve 8 adet IP kamera) destekleyen çok yüksek kaliteli Hibrit DVR kayıt cihazıdır.


  Avantajları

  • Toplam 40 adet kamera bağlanabilir (32 adet AHD + 8 adet IP kamera).
  • 2Mp (1920x1080piksel) çözünürlükte kayıt yapabilir.
  • 4K çözünürlükte (8Mp) IP kameraları destekler.
  • 4 adet 8Tb HDD destekler (Toplam 4x8Tb = 32Tb).
  • P2P özelliği ile sabit IP'ye ihtiyaç olmaksızın ve modem ayarı yapılmaksızın cep telefonu üzerinden bağlanılabilir.
  • CMS yazılımı tek ekranda 128 kamera izlenebilir, menülerine ve kayıtlara ulaşılabilir.
  • Kameralardan biri hareket algıladığında anında resim çekerek buluttaki Dropbox hesabınıza gönderebilir.
  • Farklı kayıt arama fonksiyonları ile aranılan kayıt en kısa sürede bulunabilir.
  • Avi/H.264/MP4 formatında yedek alınabilir.


  Kullanıldığı Yerler

  • Büyük çaplı profesyonel uygulamalar, fabrikalar, devlet daireleri ve benzeri yerlerde yıllar boyu güvenle kullanmak için idealdir.  DVR Kayıt Cihazı
  Model US-AHR6012P United Security Hibrid DVR Kayıt Cihazı
  Kamera (Kanal) Sayısı 40 Kanal (32 knl AHD veya CVBS + 8 knl IP)
  Desteklediği Kamera Tipi AHD (3Mp), IP ve 960H tipi kameraları destekler.
  IP Kamera Desteği Max 8 adet
  IP Kanal Başına Bant Genişliği Her IP kanal için 4 Mbps (8 kanal için toplam 32 Mbps)
  PIR Dedektörlü Kamera Desteği Kamera üzerindeki PIR dedektörün insan hareketini algılaması durumunda kayıt başlatma, resim çekip mail gönderme, sesli uyarı verme, görüntüyü tam ekran yapma gibi uyarılar verebilir.
  Ses Giriş/Çıkış 4 Kanal Giriş / 1 Kanal Çıkış
  Video Sıkıştırma Formatı H.264
  Kayıt Hızı / Çözünürlüğü "CVBS: 2Mp@15fps, 1Mp@25fps IP: 2Mp@30fps
  Dinamik Kayıt Özelliği (AMR - ETR) Evet. Hard diske daha uzun süreli ama sürekli kayıt yapması istenilen durumlarda buyük avantaj sağlar. Hareket olduğunda bit miktarını (bat genişliğini) arttırır fakat hareket olmadığı durumlarda düşürür. Böylelikle hem sürekli (7/24) kayıt yapar hem de kayıt süresini gün olarak uzatır.
  AnlıkResim Çekme Evet. Belirli aralıklarla veya hareket olduğunda resim çekerek hard diske kaydeder. Bu kayıtlar daha sonra peş peşe oynatılabilir.
  Buluta (Dropbox) Resim Gönderimi Evet. Herhangi bir kamera hareket algıladığında otomatik resim çekerek Dropbox hesabına gönderebilir.
  FTP Server'a Resim Gönderimi Hareket algıladığında resim çekerek FTP Server'a gönderebilir.
  Resim Çekip Mail ile Gönderim Evet. Kamera hareket algıladığında resim çekerek 3 faklı mail adresine gönderebilir. Bu özelliğin hangi gün ve saat aralıklarında etkin olacağı seçilebilir.
  Kayıt Kilitleme Evet. İstenilen kayıt dosyaları kilitlenebilir, böylelikle cihazın otomatik üzerine yazarak silinmesi engellenebilir.
  Yedekleme Formatı Cihaz üzerinden USB belleğe ve Network üzerinden bilgisayara AVI, H.264 ve MP4 formatlarında yedek alınabilir.
  Playback Kanal Sayısı (aynı anda) Ekranda aynı anda 16 kanal Playback oynatılabilir.
  Playback Hızı Normal / Hızlı oynatımda x1- x16. Yavaş oynatımda 1/2 – 1/16.
  Anlık Playback Evet. Bölünmüş ekranda canlı görüntüler izlenirken istenilen kamera, olduğu karede Playback oynatılabilir ve o sırada diğer kameralar canlı gösterime devam eder.
  Akıllı Arama (Playback) Evet. Playback görüntü içinde istenilen bir alan seçilebilir ve bu alanda olan hareketler peş peşe oynatılabilir. Böylelikle aranan olay çok kısa sürede bulunabilir.
  Aranılan Kayıtları Çabuk Bulma (Farklı Saat Dilimleri ile) Evet. Aynı kameranın Playback görüntüsünü saat dilimlerine bölerek aranılan olayın kısa sürede bulunmasını sağlar.
  Uzaktan Hızlı Playback Oynatımı Normal cihazlarda network üzerinden playback oynatımı oldukça yavaştır çünkü bu oynatım sırasında görüntü sadece Ana Akış olarak gelir. Halbuki United Security'nin bu cihazı hard diske hem Ana Akış hem de Alt Akış olarak kayıt yapabilir ve network üzerinden playback oynatılırken Alt Akış seçimi yapılarak son derece hızlı playback yapılabilir.
  HDD Adedi ve Kapasitesi 4 adet x 8Tb = 32Tb (sadece güvenlik cihazları için üretilen hard diskler kullanınız)
  HDD Kayıt Yedekleme Evet. Birden fazla hard diski desteklediği için, kamera görüntüleri her iki diske de aynı anda kaydedilebilir ve eğer hard disk arızası olursa, kamera kayıtları kaybedilmemiş olur.
  Alarm Sensör Giriş/Çıkış (I/O) 8 Kanal Giriş / 1 Kanal Çıkış
  Hareket Algılama Özelliği Hareket algıladığında kayıt başlatma, resim çekip mail gönderme, sesli uyarı verme, görüntüyü tam ekran yapma gibi uyarılar verebilir. Hassasiyet 8 seviyede ve 44×36 büyüklüğündeki grid üzerinden ayarlanabilir.
  Monitör Çıkışı 1 HDMI ve 1 VGA
  VGA Spot-out Özelliği Evet. Cihazın HDMI çıkışı ana çıkış olarak çalışırken, VGA çıkışına bağlanacak olan monitöre sadece istenilen kameraların görüntüleri verilebilir.
  Atlamalı (Sıralı) Gösterim (SEQ) İstenilen kameraların görüntülerini peşpeşe ve istenilen süre ile atlamalı (sıralı) olarak gösterebilir.
  Zoom Hem canlı gösterim hem de playback üzerinde zoom yapılabilir.
  Mobil Cihaz (Telefon/Tablet) Desteği iOS (iPhone, iPad) ve Android mobil cihazlar üzerinden canlı olarak izlenebilir, playback yapılabilir, cihaz ayarları değiştirilebilir, ayrıca mobil cihaza video ve resim kaydı yapılabilir, bu kayıtlar sosyal medya uygulamaları üzerinden başkaları ile paylaşılabilir.
  P2P ve DDNS Desteği Statik IP adresi olmayan yerlerde modem üzerinden port açmaya gerek olmaksızın bağlanılabilir.
  Şifremi Unuttum (mail ile gönder) Özelliği Evet. Şifre unutulduğunda günlük master şifreyi mail adresine otomatik olarak gönderir.
  3G Modem Desteği İnternetin olmadığı yerlerde "3G modem" üzerinden iletişim sağlar.
  Kullanıcı Sayısı / Yetkileri Toplam 7 adet (1 admin ve 6 kullanıcı) ve her kullanıcının yetkileri farklı farklı ayarlanabilir.
  İşletim Sistemi Gömülü Linux
  Network Saat Ayarı (NTP) / Yaz Saati Saat ayarını network üzerindeki belirli sitelerden kontrol edebilir, böylelikle hep dakik çalışır. / Yaz saati uygulaması ile saatlerin otomatik olarak ileri geri alınmasını destekler.
  Otomatik Bakım Evet. Cihaz her gün veya haftanın belirli gününde otomatik olarak kapanıp açılabilir.
  Özel Alan perdeleme Her kanal için 4 farklı alan tanımlanarak bu alanların görülmemesi ve kaydedilmemesi sağlanabilir.
  Kamera Menülerini Kontrol (UTC) Özelliği Cihaza bağlı tüm HD Analog kameraların menülerine kayıt cihazının menüsü üzerinden girilebilir, kamera ayarları uzaktan değiştirilebilir (kameraların da UTC özelliğini desteklemesi gerekir).
  USB Port Sayısı 2 adet (biri ön panelde, diğeri arka panelde)
  Dokunmatik Ön Panel Hayır
  Çalışma Sıcaklığı / Nem -10°C ~ +55°C / 90% nem
  Besleme / Güç 12VDC, 5A
  Boyut / Ağırlık 380x340x70 mm / 2,750 gr

  Etiketler: US-AHR6012P 40 Kanal, 1080P, Hibrit DVR Kayıt Cihazı (4 HDD)