US-AHR6014 "6 kanal", 1080P, Hibrit DVR Kayıt Cihazı

Stokta Yok US-AHR6014 "6 kanal", 1080P, Hibrit DVR Kayıt Cihazı

Genel Özellikleri

Özel projeler için geliştirilmiş, 4+2 kanal, 2Mp (1920 x 1080P) çözünürlüklü HD Analog ve IP kameraları destekleyen çok yüksek kaliteli, profesyonel Hibrit DVR kayıt cihazıdır.


Avantajları

  • 2Mp (1920x1080P) kayıt çözünürlüğü ile diğer DVR’lardan çok daha net görüntü kalitesi sağlar.
  • 2 adet IP Kamera bağlanılarak kanal sayısı 6’ya çıkartılabilir.
  • 8Tb’a kadar HDD’i destekler.
  • P2P özelliği ile modem ayarı olmaksızın cep telefonu üzerinden bağlanılabilir.
  • CMS yazılımı tek ekranda 128 kamera izlenebilir, menülerine ve kayıtlara ulaşılabilir.
  • Anlık Playback özelliği ile diğer kanalların görüntüleri durdurulmadan istenilen kanal, 5 dakikaya kadar geri alınabilir.
  • Olay anında Dropbox’a resim çekerek gönderebilir.
  • Avi/RF/MP4 formatında yedek alınabilir.


Kullanım Yerleri

2Mp’lik çok yüksek çözünürlükte kayıt gerektiren ve HD Analog + IP kameraların kullanıldığı özel uygulamalarda yıllar boyu güvenle kullanılır.


DVR Kayıt Cihazı
Model US-AHR6014 United Security Hibrid DVR Kayıt Cihazı
Kamera (Kanal) Sayısı 6 Kanal (4 knl HD Analog + 2 knl IP)
Desteklediği Kamera Tipi AHD (3Mp), IP, CVI, TVI ve 960H tipi kameraları destekler.
IP Kamera Desteği 2 adet. Ancak HD Analog kanalların iptali ile 6 adete çıkabilir.
IP Kanal Başına Bant Genişliği Her IP kanal için 4 Mbps (6 kanal IP olduğunda toplam 24 Mbps)
PIR Dedektörlü Kamera Desteği Kamera üzerindeki PIR dedektörün insan hareketini algılaması durumunda kayıt başlatma, resim çekip mail gönderme, sesli uyarı verme, görüntüyü tam ekran yapma gibi uyarılar verebilir.
Ses Giriş/Çıkış 4 Kanal Giriş / 1 Kanal Çıkış
Video Sıkıştırma Formatı H.264
Kayıt Hızı / Çözünürlüğü HD Analog: 2Mp@15fps, 1Mp@25fps IP: 8Mp@15fps, 5Mp@15fps, 2Mp@25fps
Dinamik Kayıt Özelliği (AMR - ETR) Evet. Hard diske daha uzun süreli ama sürekli kayıt yapması istenilen durumlarda buyük avantaj sağlar. Hareket olduğunda bit miktarını (bant genişliğini) arttırır fakat hareket olmadığı durumlarda düşürür. Böylelikle hem sürekli (7/24) kayıt yapar hem de kayıt süresini gün olarak uzatır.
AnlıkResim Çekme Evet. Belirli aralıklarla veya hareket olduğunda resim çekerek hard diske kaydeder. Bu kayıtlar daha sonra peş peşe oynatılabilir.
Buluta (Dropbox) Resim Gönderimi Evet. Herhangi bir kamera hareket algıladığında otomatik resim çekerek Dropbox hesabına gönderebilir.
FTP Server'a Resim Gönderimi Hareket algıladığında resim çekerek FTP Server'a gönderebilir.
Resim Çekip Mail ile Gönderim Evet. Kamera hareket algıladığında resim çekerek 3 faklı mail adresine gönderebilir. Bu özelliğin hangi gün ve saat aralıklarında etkin olacağı seçilebilir.
Kayıt Kilitleme Evet. İstenilen kayıt dosyaları kilitlenebilir, böylelikle cihazın otomatik üzerine yazarak silinmesi engellenebilir.
Yedekleme Formatı Cihaz üzerinden USB belleğe AVI, H.264 ve MP4 formatlarında ve Network üzerinden bilgisayara yedek alınabilir.
Playback Kanal Sayısı (aynı anda) Ekranda aynı anda 4 kanal Playback oynatılabilir.
Playback Hızı Normal / Hızlı oynatımda x1- x16. Yavaş oynatımda 1/2 – 1/16.
Anlık Playback Evet. Bölünmüş ekranda canlı görüntüler izlenirken istenilen kamera, olduğu karede Playback oynatılabilir ve o sırada diğer kameralar canlı gösterime devam eder.
Akıllı Arama (Playback) Evet. Playback görüntü içinde istenilen bir alan seçilebilir ve bu alanda olan hareketler peş peşe oynatılabilir. Böylelikle aranan olay çok kısa sürede bulunabilir.
Aranılan Kayıtları Çabuk Bulma (Farklı Saat Dilimleri ile) Evet. Aynı kameranın Playback görüntüsünü saat dilimlerine bölerek aranılan olayın kısa sürede bulunmasını sağlar.
Uzaktan Hızlı Playback Oynatımı Normal cihazlarda network üzerinden playback oynatımı oldukça yavaştır çünkü bu oynatım sırasında görüntü sadece Ana Akış olarak gelir. Halbuki United Security'nin bu cihazı hard diske hem Ana Akış hem de Alt Akış olarak kayıt yapabilir ve network üzerinden playback oynatılırken Alt Akış seçimi yapılarak son derece hızlı playback yapılabilir.
HDD Adedi ve Kapasitesi 1 adet max 8Tb (sadece güvenlik cihazları için üretilen hard diskler kullanınız)
HDD Kayıt Yedekleme Hayır
Alarm Sensör Giriş/Çıkış (I/O) Hayır
Hareket Algılama Özelliği Hareket algıladığında kayıt başlatma, resim çekip mail gönderme, sesli uyarı verme, görüntüyü tam ekran yapma gibi uyarılar verebilir. Hassasiyet 8 seviyede ve 44×36 büyüklüğündeki grid üzerinden ayarlanabilir.
Monitör Çıkışı 1 HDMI ve 1 VGA
VGA Spot-out Özelliği Hayır
Atlamalı (Sıralı) Gösterim (SEQ) İstenilen kameraların görüntülerini peşpeşe ve istenilen süre ile atlamalı (sıralı) olarak gösterebilir.
Zoom Hem canlı gösterim hem de playback üzerinde zoom yapılabilir.
Mobil Cihaz (Telefon/Tablet) Desteği iOS (iPhone, iPad) ve Android mobil cihazlar üzerinden canlı olarak izlenebilir, playback yapılabilir, cihaz ayarları değiştirilebilir, ayrıca mobil cihaza video ve resim kaydı yapılabilir, bu kayıtlar sosyal medya uygulamaları üzerinden başkaları ile paylaşılabilir.
P2P ve DDNS Desteği Statik IP adresi olmayan yerlerde modem üzerinden port açmaya gerek olmaksızın bağlanılabilir.
Şifremi Unuttum (mail ile gönder) Özelliği Evet. Şifre unutulduğunda günlük master şifreyi mail adresine otomatik olarak gönderir.
3G Modem Desteği İnternetin olmadığı yerlerde "3G modem" üzerinden iletişim sağlar.
Kullanıcı Sayısı / Yetkileri Toplam 7 adet (1 admin ve 6 kullanıcı) ve her kullanıcının yetkileri farklı farklı ayarlanabilir.
İşletim Sistemi Gömülü Linux
Network Saat Ayarı (NTP) / Yaz Saati Saat ayarını network üzerindeki belirli sitelerden kontrol edebilir, böylelikle hep dakik çalışır. / Yaz saati uygulaması ile saatlerin otomatik olarak ileri geri alınmasını destekler.
Otomatik Bakım Evet. Cihaz her gün veya haftanın belirli gününde otomatik olarak kapanıp açılabilir.
Özel Alan perdeleme Her kanal için 4 farklı alan tanımlanarak bu alanların görülmemesi ve kaydedilmemesi sağlanabilir.
Kamera Menülerini Kontrol (UTC) Özelliği Cihaza bağlı tüm HD Analog kameraların menülerine kayıt cihazının menüsü üzerinden girilebilir, kamera ayarları uzaktan değiştirilebilir (kameraların da UTC özelliğini desteklemesi gerekir).
USB Port Sayısı 2 adet (biri ön panelde, diğeri arka panelde)
Dokunmatik Ön Panel Hayır
Çalışma Sıcaklığı / Nem -10°C ~ +55°C / 90% nem
Besleme / Güç 12VDC, 2A
Boyut / Ağırlık 300x210x50mm / 1,150gr

Etiketler: US-AHR6014 "6 kanal", 1080P, Hibrit DVR Kayıt Cihazı