US-NVR6022 "32 Kanal", NVR Kayıt Cihazı

Üretimden Kalktı US-NVR6022 "32 Kanal", NVR Kayıt Cihazı
US-NVR6022 Ürün Broşürü

Genel Özellikleri

Özel projeler için geliştirilmiş, 1080P’lik 32 adet IP kamera kaydedebilen, Onvif destekli, pratik ve uzun ömürlü NVR kayıt cihazıdır.

Avantajları

 • 8Mp(4K) çözünürlükteki kameraları destekler.
 • 2Mp çözünürlükteki 32 adet kamerayı realtime kaydedebilir.
 • “Onvif” desteklidir. Onvif’i destekleyen diğer tüm IP kameralarla uyumludur.
 • Sabit IP gerektirmeyen P2P desteği sayesinde modem ayarlarına gerek olmaksızın cep telefonu üzerinden kolayca erişilebilir.
 • Kullanıcı yetkilendirme sistemi sayesinde farklı kişilere farklı yetkiler tanımlamak mümkündür.
 • CMS yazılımı tek ekranda 4×128=512 kamera izlenebilir, menülerine ve kayıtlara ulaşılabilir.
 • Kameralardan birinde bir hareket olduğunda e-mail üzerinden kullanıcılara derhal haber verir.
 • “Avi” formatında yedek alınabilir.
 • Olay anında Dropbox’a resim çekerek gönderebilir.
 • “3G” desteği sayesinde, kablolu internetin olmadığı yerlerde kolaylıkla erişilebilir.
 • Anlık Playback özelliği ile diğer kanalların görüntüleri durdurulmadan istenilen kanal, 5 dakikaya kadar geri alınabilir.

Kullanım Yerleri

32  adete kadar IP kameranın kullanılabileceği ofis, ev, fabrika gibi küçük ve orta ölçekli uygulamalarda yıllar boyu güvenle kullanılır.

NVR Kayıt Cihazı
Model US-NVR6036 United Security, H.265, 16 knl NVR Kayıt Cihazı
VİDEO / SES ÖZELLİKLERİ
Kamera (Kanal) Sayısı 32 kanal
Onvif Protokol Desteği Evet. Tüm Onvif protokolünü destekleyen IP kameralarla uyumludur.
Video Akıllı Analiz Desteği Evet. Çizgi Geçme, Bölge Koruma, Obje Kontrol, Yüz Tanıma, Kişi Algılama ve Kişi Sayma gibi video analiz özelliklerini destekleyen IP kamera kullanıldığında, bu kameranın tüm video analiz özelliklerini destekler.
Ses Giriş/Çıkış IP kameraların sesli olması halinde tüm kanallar sesi destekler. Ayrıca cihazın arkasındaki "Line-In / Line-out" giriş-çıkışlarına mikrofon ve hoparlör bağlanarak cihaz ile kameralar arasında çift yönlü sesli görüşme yapılabilir.
KAYIT / YEDEKLEME ÖZELLİKLERİ
Video Sıkıştırma Formatı H.265 / H.264
Bant Genişliği (Toplam) Max 320 Mbps
Kayıt Hızı / Çözünürlüğü 8Mp: 4 Knl Realtime, 4Mp: 8 Knl Realtime, 3Mp: 11 Knl Realtime, 2Mp: 16 Knl Realtime
Dinamik Kayıt Özelliği (AMR - ETR) Evet. Hard diske daha uzun süreli ama sürekli kayıt yapması istenilen durumlarda buyük avantaj sağlar. Hareket olduğunda bit miktarını (bat genişliğini) arttırır fakat hareket olmadığı durumlarda düşürür. Böylelikle hem sürekli (7/24) kayıt yapar hem de kayıt süresini gün olarak uzatır.
AnlıkResim Çekme Evet. Belirli aralıklarla veya hareket olduğunda resim çekerek hard diske kaydeder. Bu kayıtlar daha sonra peş peşe oynatılabilir. Dikkat: Ana Akış'ın 2Mp (1920x1080 piksel) olarak ayarlanması durumunda, çekilen Anlık Resim çözünürlüğü 2Mp olacaktır. Ancak Ana Akış'ın daha yüksek çözünürlükte olması durumunda çekilen Anlık Resim çözünürlüğü seçili olan Alt Akış çözünürlüğüne eşit olacaktır.
Buluta (Dropbox) Resim Gönderimi Evet. Herhangi bir kamera hareket algıladığında otomatik resim çekerek Dropbox hesabına gönderebilir.
FTP Server'a Resim Gönderimi Hareket algıladığında resim çekerek FTP Server'a gönderebilir.
Resim Çekip Mail ile Gönderim Evet. Kamera hareket algıladığında, video analiz (Çizgi Geçme, Bölge Koruma veya Obje Kontrol) ile iglili uyarı aldığında, alarm girişi tetiklendiğinde ilgili kameranın resmini 3 faklı mail adresine gönderebilir. Bu özelliğin hangi gün ve saat aralıklarında etkin olacağı seçilebilir.
Kayıt Kilitleme Evet. İstenilen kayıt dosyaları kilitlenebilir, böylelikle cihazın otomatik üzerine yazarak silinmesi engellenebilir.
Otomatik Kayıt Silme Süresi Evet. 1, 3, 7, 14, 30 ve 90 günden daha eski kayıtlar otomatik olarak silinebilir.
Yedekleme Formatı Avi / RF / MP4 seçilebilir
Playback Kanal Sayısı (aynı anda) Ekranda aynı anda 16 kanal Playback oynatılabilir.
Playback Hızı Normal / Hızlı (x1 – x16) / Yavaş (1/2 – 1/16)
Anlık Playback Evet. Bölünmüş ekranda canlı görüntüler izlenirken istenilen kamera, olduğu karede Playback oynatılabilir ve o sırada diğer kameralar canlı gösterime devam eder.
Akıllı Arama (Playback) Evet. Playback görüntü içinde istenilen bir alan seçilebilir ve bu alanda olan hareketler peş peşe oynatılabilir. Böylelikle aranan olay çok kısa sürede bulunabilir.
Aranılan Kayıtları Çabuk Bulma (Farklı Saat Dilimleri ile) Evet. Aynı kameranın Playback görüntüsünü saat dilimlerine bölerek aranılan olayın kısa sürede bulunmasını sağlar.
Uzaktan Hızlı Playback Oynatımı Normal cihazlarda network üzerinden playback oynatımı oldukça yavaştır çünkü bu oynatım sırasında görüntü sadece Ana Akış olarak gelir. Halbuki United Security'nin bu cihazı hard diske hem Ana Akış hem de Alt Akış olarak kayıt yapabilir ve network üzerinden playback oynatılırken Alt Akış seçimi yapılarak son derece hızlı playback yapılabilir.
Hareket Algılama Alanı 44×30 grid, 8 seviyeli
HDD Adedi ve Kapasitesi 4 adet Sata (4x6Tb=24Tb) 
HDD Kayıt Yedekleme Evet. Birden fazla hard diski desteklediği için, görüntüler her iki diske de aynı anda kaydedilebilir ve eğer hard disklerden biri arızalanırsa, kamera kayıtları kaybedilmemiş olur. Ayrıca istenilen kameralar bir hard diske, diğerleri ise farklı hard diske kaydedilerek, bazı kameraların (6 ay, 9 ay gibi) çok daha uzun süreli kayıt yapması sağlanabilir.
PTZ Kontrol Evet. Hem network üzerinden hem de RS485 bağlantısı üzerinden PTZ kameralar (Speed Dome'lar) kontrol edilebilir.
Alarm Sensör Giriş/Çıkış (I/O) 16 giriş / 1 çıkış
Hareket Algılama Özelliği Hareket algıladığında kayıt başlatma, resim çekip mail gönderme, sesli uyarı verme, görüntüyü tam ekran yapma gibi uyarılar verebilir. Hassasiyet 8 seviyede ve 44×30 büyüklüğündeki grid üzerinden ayarlanabilir.
E-mail ile Bilgilendirme Alarm, Hareket, HDD Dolu, HDD Hatası, Video Kaybı veya Video Analiz (Çizgi Geçme, Bölge Koruma, Obje Kontrol, Yüz Tanıma, Kişi Algılama ve Kişi Sayma) durumlarında mail ile kullanıcıları bilgilendirir.
Manuel Alarm Evet. Cihaz ekranında mouse ile bir butona tıklanarak cihazın alarm çıkışı manuel olarak devreye sokulabilir.
Monitör Çıkışı 1 HDMI (4K çıkış çözünürlüğü) + 1 VGA
VGA Spot-out Özelliği Evet. Cihazın HDMI çıkışında tüm kameralar görüntülenip menü ekranı üzerinde çalışırken, aynı anda VGA çıkışına bağlanacak olan monitöre sadece istenilen kameraların görüntüleri verilebilir.
Gizli Kamera Evet. Bazı kameraların görüntüsü canlı izlemeye kapatılabilir ancak bu kamera kayıt yapmaya devam eder ve bu kayıt yetkili kişiler tarafından seyredilebilir.
Atlamalı (Sıralı) Gösterim (SEQ) Evet
Zoom Evet. Mouse'un tekerleği (Scroll) ile hem canlı hem de playback görüntü üzerinde zoom yapılabilir.
Özel Alan Perdeleme Kanal bazında 4 alan
Mobil Cihaz (Telefon/Tablet) Desteği Android ve iOS işletim sistemi ile çalışan mobil cihazları destekler.
P2P ve DDNS Desteği Evet
Şifremi Unuttum (mail ile gönder) Özelliği Evet. Şifre unutulduğunda günlük master şifreyi mail adresine otomatik olarak gönderir.
RSTP (Real Streaming Protocol) Desteği Evet
3G Modem Desteği Hayır
Kullanıcı Sayısı / Yetkileri 1 yönetici + 6 kullanıcı (Toplam 7) ve kullanıcı bazında farklı yetkilendirmeler
İşletim Sistemi Gömülü Linux
Video Sistemi PAL / NTSC
Network Saat Ayarı (NTP) / Yaz Saati Evet
Otomatik Bakım Evet
PoE (Power Over Ethernet) Hayır
USB Port Sayısı Cihazın arka panelinde 2 adet (biri 3.0 USB), ön panelinde de 1 adet olmak üzere toplam 3 adet USB port
E-Sata Desteği (portu) Evet. E-sata portuna bağlanacak olan harici Hard Disk ünitesi ile hard disk alanı genişletilebilir.
Dokunmatik Ön Panel Hayır
Çalışma Sıcaklığı / Nem -10°C ~ +55°C / 90% nem
Besleme / Güç 12V DC / 5A
Boyut / Ağırlık 380 x 340 x 70 mm / 2,300 gr
 • Marka: United Security
 • Ürün Kodu: US-NVR6022
 • Stok Durumu: Üretimden Kalktı

Etiketler: US-NVR6022, 32 Kanal, NVR, Kayıt Cihazı, kamera, DVR, güvenlik, sistemleri