US-AHR6016P "24 Kanal", 1080P, Hibrit DVR Kayıt Cihazı (2 HDD)

US-AHR6016P "24 Kanal", 1080P, Hibrit DVR Kayıt Cihazı (2 HDD)
Genel Özellikleri

Özel projeler için gelistirilmis, 16 adet 2Mp (1920 x 1080P) çözünürlüklü AHD ve IP kameraları destekleyen çok yüksek kaliteli, profesyonel, hibrit DVR kayıt cihazıdır.

Avantajları

-2Mp (1920x1080P) kayıt çözünürlüğü ile diğer DVR’lardan çok daha net görüntü kalitesi sağlar.
-8 adet Ip Kamera bağlanılarak kanal sayısı 24’ye çıkartılabilir.
-16Tb’a kadar HDD’i destekler.
-Sabit IP gerektirmeyen P2P özelliği ile modem ayarı olmaksızın cep telefonu üzerinden bağlanılabilir.
-CMS yazılımı tek ekranda 4×128=512 kamera izlenebilir, menülerine ve kayıtlara ulaşılabilir.
-Olay anında Dropbox’a resim çekerek gönderebilir.
-Anlık Playback özelliği ile diğer kanalların görüntüleri durdurulmadan istenilen kanal, 5 dakikaya kadar geri alınabilir.
-Avi/H.264/MP4 formatında yedek alınabilir.
-“3G” desteği sayesinde, kablolu internetin olmadığı yerlerde kolaylıkla erişilebilir.

Kullanım Yerleri

2Mp’lik çok yüksek çözünürlükte kayıt gerektiren ve hem AHD hem de IP kameraların kullanıldığı özel uygulamalarda yıllar boyu güvenle kullanılır


DVR Kayıt Cihazı
Model US-AHR6016P United Security Hibrid DVR Kayıt Cihazı
Kamera (Kanal) Sayısı 24 Kanal (16 knl CVBS + 8 knl IP)
Desteklediği Kamera Tipi AHD (3Mp), IP, CVI, TVI ve 960H tipi kameraları destekler.
IP Kamera Desteği 8 adet. Ancak CVBS kanalların iptali ile 24 adete çıkabilir.
IP Kanal Başına Bant Genişliği Her IP kanal için 4 Mbps (24 kanal IP olduğunda toplam 96 Mbps)
PIR Dedektörlü Kamera Desteği Kamera üzerindeki PIR dedektörün insan hareketini algılaması durumunda kayıt başlatma, resim çekip mail gönderme, sesli uyarı verme, görüntüyü tam ekran yapma gibi uyarılar verebilir.
Ses Giriş/Çıkış 16 Kanal Giriş / 1 Kanal Çıkış
Video Sıkıştırma Formatı H.264
Kayıt Hızı / Çözünürlüğü CVBS: 2Mp@15fps, 1Mp@25fps IP: 2Mp@30fps
Dinamik Kayıt Özelliği (AMR - ETR) Evet. Hard diske daha uzun süreli ama sürekli kayıt yapması istenilen durumlarda buyük avantaj sağlar. Hareket olduğunda bit miktarını (bat genişliğini) arttırır fakat hareket olmadığı durumlarda düşürür. Böylelikle hem sürekli (7/24) kayıt yapar hem de kayıt süresini gün olarak uzatır.
AnlıkResim Çekme Evet. Belirli aralıklarla veya hareket olduğunda resim çekerek hard diske kaydeder. Bu kayıtlar daha sonra peş peşe oynatılabilir.
Buluta (Dropbox) Resim Gönderimi Evet. Herhangi bir kamera hareket algıladığında otomatik resim çekerek Dropbox hesabına gönderebilir.
FTP Server'a Resim Gönderimi Hareket algıladığında resim çekerek FTP Server'a gönderebilir.
Resim Çekip Mail ile Gönderim Evet. Kamera hareket algıladığında resim çekerek 3 faklı mail adresine gönderebilir. Bu özelliğin hangi gün ve saat aralıklarında etkin olacağı seçilebilir.
Kayıt Kilitleme Evet. İstenilen kayıt dosyaları kilitlenebilir, böylelikle cihazın otomatik üzerine yazarak silinmesi engellenebilir.
Yedekleme Formatı Cihaz üzerinden USB belleğe ve Network üzerinden bilgisayara AVI, H.264 ve MP4 formatlarında yedek alınabilir.
Playback Kanal Sayısı (aynı anda) Ekranda aynı anda 16 kanal Playback oynatılabilir.
Playback Hızı Normal / Hızlı oynatımda x1- x16. Yavaş oynatımda 1/2 – 1/16.
Anlık Playback Evet. Bölünmüş ekranda canlı görüntüler izlenirken istenilen kamera, olduğu karede Playback oynatılabilir ve o sırada diğer kameralar canlı gösterime devam eder.
Akıllı Arama (Playback) Evet. Playback görüntü içinde istenilen bir alan seçilebilir ve bu alanda olan hareketler peş peşe oynatılabilir. Böylelikle aranan olay çok kısa sürede bulunabilir.
Aranılan Kayıtları Çabuk Bulma (Farklı Saat Dilimleri ile) Evet. Aynı kameranın Playback görüntüsünü saat dilimlerine bölerek aranılan olayın kısa sürede bulunmasını sağlar.
Uzaktan Hızlı Playback Oynatımı Normal cihazlarda network üzerinden playback oynatımı oldukça yavaştır çünkü bu oynatım sırasında görüntü sadece Ana Akış olarak gelir. Halbuki United Security'nin bu cihazı hard diske hem Ana Akış hem de Alt Akış olarak kayıt yapabilir ve network üzerinden playback oynatılırken Alt Akış seçimi yapılarak son derece hızlı playback yapılabilir.
HDD Adedi ve Kapasitesi 2 adet x 8Tb = 16Tb (sadece güvenlik cihazları için üretilen hard diskler kullanınız)
HDD Kayıt Yedekleme Evet. Birden fazla hard diski desteklediği için, kamera görüntüleri her iki diske de aynı anda kaydedilebilir ve eğer hard disk arızası olursa, kamera kayıtları kaybedilmemiş olur.
Alarm Sensör Giriş/Çıkış (I/O) 16 Kanal Giriş / 1 Kanal Çıkış
Hareket Algılama Özelliği Hareket algıladığında kayıt başlatma, resim çekip mail gönderme, sesli uyarı verme, görüntüyü tam ekran yapma gibi uyarılar verebilir. Hassasiyet 8 seviyede ve 44×36 büyüklüğündeki grid üzerinden ayarlanabilir.
Monitör Çıkışı 1 HDMI ve 1 VGA
VGA Spot-out Özelliği Evet. Cihazın HDMI çıkışı ana çıkış olarak çalışırken, VGA çıkışına bağlanacak olan monitöre sadece istenilen kameraların görüntüleri verilebilir.
Atlamalı (Sıralı) Gösterim (SEQ) İstenilen kameraların görüntülerini peşpeşe ve istenilen süre ile atlamalı (sıralı) olarak gösterebilir.
Zoom Hem canlı gösterim hem de playback üzerinde zoom yapılabilir.
Mobil Cihaz (Telefon/Tablet) Desteği iOS (iPhone, iPad) ve Android mobil cihazlar üzerinden canlı olarak izlenebilir, playback yapılabilir, ayrıca mobil cihaza video ve resim kaydı yapılabilir.
P2P ve DDNS Desteği Statik IP adresi olmayan yerlerde modem üzerinden port açmaya gerek olmaksızın bağlanılabilir.
Şifremi Unuttum (mail ile gönder) Özelliği Evet. Şifre unutulduğunda günlük master şifreyi mail adresine otomatik olarak gönderir.
3G Modem Desteği İnternetin olmadığı yerlerde "3G modem" üzerinden iletişim sağlar.
Kullanıcı Sayısı / Yetkileri Toplam 7 adet (1 admin ve 6 kullanıcı) ve her kullanıcının yetkileri farklı farklı ayarlanabilir.
İşletim Sistemi Gömülü Linux
Network Saat Ayarı (NTP) / Yaz Saati Saat ayarını network üzerindeki belirli sitelerden kontrol edebilir, böylelikle hep dakik çalışır.
Otomatik Bakım Evet. Cihaz her gün veya haftanın belirli gününde otomatik olarak kapanıp açılabilir.
Özel Alan perdeleme 4 farklı alan tanımlanarak bu alanların görülmemesi ve kaydedilmemesi sağlanabilir.
Kamera Menülerini Kontrol (UTC) Özelliği Cihaza bağlı tüm HD Analog kameraların menülerine kayıt cihazının menüsü üzerinden girilebilir, kamera ayarları uzaktan değiştirilebilir (kameraların da UTC özelliğini desteklemesi gerekir).
USB Port Sayısı 2 adet (biri ön panelde, diğeri arka panelde)
Dokunmatik Ön Panel Evet. Cihazın tüm menüleri dokunmatik ön panel üzerinden kumanda edilebilir.
Çalışma Sıcaklığı / Nem -10°C ~ +55°C / 90% nem
Besleme / Güç 12VDC, 5A
Boyut / Ağırlık 380x330x50 mm

Etiketler: US-AHR6016P "24 Kanal", 1080P, Hibrit DVR Kayıt Cihazı (2 HDD)